Zbiornik Kwasoodporny

Zbiorniki kwasoodporne, inaczej kwasowe, są używane w wielu branżach, między innymi znajdują zastosowanie w przemyśle chemicznym, farmaceutycznym, spożywczym, a także browarniczym.

Najczęściej zbiornik kwasoodporny produkowany jest ze specjalnego stopu stali, który dzięki wzbogaceniu uzyskuje także odpowiednie właściwości kwasoodporne, dlatego też może być on używany z powodzeniem z tymi mediami, które ze względu na swoją kwasowość mogą powodować zagrożenie dla zwykłych zbiorników i tym samym skrócić ich żywotność.

W sprzedaży oprócz zbiorników kwasoodpornych wykonanych ze stali kwasoodpornej można również znaleźć modele wykonane ze stali węglowej pokrytej emalią w częściach kontaktowych, a także zbiorniki z tworzywa sztucznego, które również zapewniają odpowiednią ochronę przed substancjami o odczynie kwasowym.

Producenci dostarczają zbiorniki kwasoodporne o różnych parametrach oraz wielkościach i kształtach, co powoduje, że można dopasować je indywidualnie do konkretnego miejsca montażu czy zastosowania.

Perry Machinery Poland Ltd

Skontaktuj się z naszym konsultantem : 22 722 32 70

perry@perry.com.pl

Inne nasze produkty :

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *