Zbiornik Przemysłowy

W przemyśle na co dzień stosuje się szereg różnych zbiorników, które przeznaczone są do przechowywania oraz przygotowywania różnego rodzaju substancji w wielu procesach produkcyjnych. W zależności od ich parametrów zbiornik przemysłowy może mieć różnego rodzaju właściwości, co powoduje, że może być przeznaczony do stosowania z konkretnymi cieczami, gazami czy materiałami sypkimi.

Najczęściej wykorzystywanym materiałem do produkcji zbiorników przemysłowych jest stal węglowa. Zbiorniki te są używane przede wszystkim z mało agresywnymi substancjami. W sytuacji, gdy istnieje ryzyko, że substancja wejdzie w reakcję ze zbiornikiem, stosuje się innego rodzaju materiały. Najczęściej są to zbiorniki przemysłowe kwasoodporne, na przykład wykonane ze stali kwasoodpornej, z tworzyw sztucznych czy też wykończone w częściach kontaktowych emalią, czyli szkliwem.

Zbiorniki przemysłowe oferowane są w wielu pojemnościach oraz kształtach. Mogą posiadać także różnego rodzaju wyposażenie w zależności od ich zastosowania.

Perry Machinery Poland Ltd

Skontaktuj się z naszym konsultantem : 22 722 32 70

perry@perry.com.pl

Inne nasze produkty :

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *